Nie ograniczaj się. Bezpieczeństwo, technologia i piękno nie muszą się wykluczać. Dla nas to wartości nierozłączne. Odnajdziesz je w drzwiach przesuwnych PSK EUROCOLOR. Odsuń na bok nudę i przeciętność. Postaw na najlepszą technologię oraz nowoczesny design. Wybierz nasze sprawdzone rozwiązanie!

Profile wykorzystywane w drzwiach przesuwnych EUROCOLOR zapewniają podwyższoną energooszczędność i maksymalną odporność. Dajemy Ci bogaty wybór systemów o szerokim zastosowaniu: profile idealne zarówno dla klasycznego, jak i energooszczędnego budownictwa jedno- i wielorodzinnego.

Innowacyjne okucie Siegenia z funkcyjnym standardem wyposażenia:

Samopracująca, opatentowana rolka obrotowa KoPiBo to rozwiązanie, które zapewnia:

Twój dom nigdy przedtem nie był tak ciepły, cichy i… zdrowy!

Innowacyjna technologia SuperSpacer® to najbardziej efektywny termicznie system ramek dystansowych. Konstrukcja nie zawiera metalu, jest elastyczna i perfekcyjnie spełnia swoje funkcje. Poznaj cyfry, które cieszą! SuperSpacer® to 15% więcej ciepła, hałas zmniejszony o 2dB i redukcja wilgoci nawet do 70%, dzięki eliminacji szkodliwych dla układu oddechowego pleśni i grzybów. Nasze unikatowe rozwiązanie podwyższa żywotność szyby do 20 lat, minimalizując ryzyko jej pęknięcia.

 

P.P.H.U.BUDOPLAST
GRUSZCZYN UL. KATARZYŃSKA 63
62-006 KOBYLNICA
- - TRASA -

tel. 663 208 105
tel. 693 603 060
tel. 61 818 74 89

Poniedziałek- Piątek 9.00 - 17.00
Sobota - nieczynne

 

 

Copyright © BUDOPLAST okna bramy drzwi rolety 2020

Projekt i wykonanie EMKA-design.pl & TKNET