Drzwi wejściowe Alumore 78


 

78 mm profilu, które po zamknięciu tworzy z ościeżnicą jedną, zwartą płaszczyznę. Wyselekcjonowany profil + opcjonalne wypełnienie komór – znaleźliśmy wzór na niespotykane parametry cieplne: Ud ≤ 1,7 W/m²K.

W Twoim domu, pełnym przyjaźni i prawdziwej miłości, wykluczyliśmy możliwość utraty ciepła.

Nasze okucia pochodzą jedynie od markowych dostawców, dlatego możesz liczyć na najwyższej jakości produkt i precyzję wykonania. Twój styl od teraz widoczny jest jeszcze bardziej.

Dostępne rodzaje okuć:

 • Zasuwnice standardowe – ryglowane po przekręceniu klucza: trzy i pięciopunktowe. Największą korzyścią tej opcji jest brak możliwości zatrzaśnięcia drzwi od zewnątrz, gdy klucz jest w środku (w przypadku pochwytu od zewnątrz)
 • Zasuwnice automatyczne – Twoje bezpieczeństwo zapewnia wielopunktowe ryglowanie po zatrzaśnięciu drzwi. Po zamknięciu skrzydło i ościeżnica idealnie do siebie przywierają. To tu stykają się z sobą jakość aluminium i Twoja potrzeba nowoczesności
 • Zasuwnice automatyczne – z motoryką. To propozycja dająca wiele możliwości sterowania. Zasuwnice wykonane ze stali nierdzewnej pozwalają na dłużej zachować pełnię kolorów, ktora otacza Twój wyjątkowy dom. Dodatkowym atutem tego okucia jest możliwość integracji z bramą wjazdową. Jesteś ważny, poczuj to wracając do domu.

ROZWIĄZANIEM PREMIUM jest najnowsze sterowanie elektroniczne. Jeśli chcesz, opowiemy Ci o nim więcej. W naszej branży wyróżnia nas pasja, wieloletnie doświadczenie i otwartość na indywidualne potrzeby klienta.

Możliwe otwarcie za pomocą drzwi lub pochwytu. Oba produkty wykonane zostały ze szlachetnego materiału, który mamy w standardzie. To stal nierdzewna.

Wskazówka: z drzwiami aluminiowymi najlepiej prezentują się długie, proste pochwyty o dużych średnicach.

 • Zawiasy nawierzchniowe – są zamocowane do profili.
 • Zawiasy rolkowe – widoczny jest tylko wąski zawias, a elementy montażowe są ukryte.
 • Zawiasy ukryte – cały mechanizm schowany w specjalnej, wyfrezowanej w ościeżnicy kieszeni. To częsty wybór inwestorów.

Maksymalna grubość zestawu: 51 mm gwarantuje możliwość zastosowania wielu wariantów oszklenia z bogatej gamy szyb i paneli EUROCOLOR.

 • Kompatybilność i dowolne łączenie z odpowiadającym systemem okiennym, przesuwnym i fasadowym
 • Bogata kolorystyka: inny kolor od wewnątrz i inny kolor na zewnątrz – tzw. BIOCOLOR
 • Możliwość stworzenia drzwi z panelem ozdobnym, również nakładkowym
 • Możliwość wykonania drzwi pojedynczych i podwójnych, otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz
 • Widoczne elementy okuć (zawiasy, klamki) w kolorze srebrnym
 • Trwała powłoka lakierowana, zgodnie z wymogami znaku jakości Qualicoat*.

*Międzynarodowy Znak Jakości dla powłok lakierniczych na wyrobach aluminiowych

Potrzebujesz standardowych kolorów, efektów metalicznych i strukturalnych a może pokryć drewnopodobnych? Poznaj szeroką paletę produktów EUROCOLOR. Wierzymy, że dokonasz słusznego wyboru.

 

P.P.H.U.BUDOPLAST
GRUSZCZYN UL. KATARZYŃSKA 63
62-006 KOBYLNICA
- - TRASA -

tel. 663 208 105
tel. 693 603 060
tel. 61 818 74 89

Poniedziałek- Piątek 9.00 - 17.00
Sobota - nieczynne

 

 

Copyright © BUDOPLAST okna bramy drzwi rolety 2020

Projekt i wykonanie EMKA-design.pl & TKNET