biuro@budoplast.com.pl +48 663 208 105
okna      drzwi przesuwne     drzwi    przesłony zewnętrzne    bramy

OKNA PVC

Najlepszy profil, wyselekcjonowane okucie i szyby nowej generacji to idealna konfiguracja dostępna tylko w ofercie EUROCOLOR.

Okna (PVC) dostępne w technologiach:

Markowe profile

Nasze produkty łączą najbardziej zaawansowaną technologię i energooszczędność z najnowszymi trendami w zakresie wzornictwa.

Okna (PVC) EUROCOLOR, dzięki optymalnej szerokości profili (do 86 mm) oraz zastosowaniu środkowej uszczelki (MD), zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Innowacyjne okucia

By zapewnić Ci maksymalny komfort, stworzyliśmy okucia bazujące na innowacyjnych rozwiązaniach.

Zastosowanie znalazły w nich m.in.: opatentowana rolka obrotowa KoPiBo, dzięki której otwieranie okna jest jeszcze łatwiejsze; specjalny podnośnik skrzydła, gwarantujący lekkość i płynność podczas zamykania oraz zaawansowane systemy mikrowentylacji lub funkcja Zima-Lato, odpowiadające za dopływ świeżego powietrza, optymalny dla każdej z pór roku.

Do tego dodaliśmy cztery solidne punkty bezpieczeństwa, zabezpieczające dom przed włamaniem.

Szyby nowej generacji

Nasze okna (PVC) produkowane są według innowacyjnej technologii.

Dzięki temu, że pakiety szybowe składają się z trzech szyb, Twój dom będzie ciepły i cichy jak nigdy wcześniej!

Stosujemy w nich pakiety szybowe o grubości do 52 mm, które nie zawierają metalu.

Nowoczesna technika zespalania i uszczelniania daje gwarancję, że okna zachowają optymalne właściwości przez długie lata.

Więcej ciepła

Nasze okna (PVC) bazują na technologiach uznawanych za najlepsze na rynku.

Dzięki zastosowaniu profili i pakietów szybowych o najkorzystniejszych właściwościach, zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz spełniają rygorystyczne wymogi prawne i techniczne.

Okna (PVC) produkowane przez EUROCOLOR osiągają współczynnik przenikania ciepła Uw do 0,72 W/m2K*.

Twoja kolorystyka

W doborze kolorów stawiamy na innowacje!

Oferujemy Ci bardzo szeroką gamę okien w najmodniejszych wersjach kolorystycznych: zarówno klasycznych - imitujących rozmaite rodzaje drewna, jak i nowoczesnych - okleinowanych jedno- lub obustronnie.

Nasze okna sprawią, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej stylowy i elegancki.

OKNA ALU

Najlepszy profil, wyselekcjonowane okucie i szyby nowej generacji to idealna konfiguracja dostępna tylko w ofercie EUROCOLOR.

Okna (ALU) dostępne w technologiach:

Trwałe profile

Nasze minimalistyczne produkty aluminiowe doskonale podkreślają nowoczesny charakter budynków.

Okna (ALU), dzięki specjalnie wyselekcjonowanym profilom i właściwościom wykorzystanego materiału, zapewniają wysoką sztywność.

Pozwala to na wykonanie dużo większych konstrukcji niż te, znane z tradycyjnych okien (PVC).

Ponadto nasze produkty z aluminium nie wymagają częstej konserwacji, nawet wtedy, gdy w większym stopniu narażone są na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych.

Okna z aluminium gwarantują też wysoki poziom bezpieczeństwa.

Gdy dochodzi do pożaru, to w przeciwieństwie do modeli drewnianych, zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia.

Funkcjonalne okucia

Okucia stosowane przez nas w oknach (ALU), stworzone zostały w oparciu o renomowane systemy, które od wielu lat sprawdzają się w oknach PVC. Dzięki temu zyskujesz gwarancję wysokiego komfortu użytkowania oraz łatwej obsługi.

W naszej ofercie znajdziesz wiele wariantów okuć, które dodadzą elegancji Twoim wnętrzom - w tym specjalne okucie MODERNO z niewidocznymi zawiasami.

Szyby nowej generacji

Nasze okna (ALU) produkowane są według innowacyjnej technologii.

Dzięki temu, że pakiety szybowe składają się z trzech szyb, Twój dom będzie ciepły i cichy jak nigdy wcześniej! Stosujemy w nich pakiety szybowe o grubości do 72 mm, które nie zawierają metalu.

Nowoczesna technika zespalania i uszczelniania daje gwarancję, że okna zachowają optymalne właściwości przez długie lata.

Większe gabaryty

Projektując okna i drzwi z aluminium, zawsze myślimy o ich funkcjonalności.

Technologia, na której obecnie bazujemy, pozwala na tworzenie wytrzymałych konstrukcji z dużo większych elementów.

Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz wyroby oferujące okazałe przeszklenia, które zapewnią pomieszczeniom jeszcze więcej światła.

Nieskończona kolorystyka

W doborze kolorów stawiamy na innowacje i odważne połączenia.

Poza najpopularniejszymi obecnie odcieniami szarości, proponujemy kilkaset innych wersji kolorystycznych, dostępnych wśród barw z palety RAL.

Dzięki temu możesz wyrazić siebie nie tylko poprzez wybór samego modelu okna, ale również za sprawą oryginalnego koloru, który wyróżni Twój dom na tle innych.

OKNA FAKRO INNOVIEW

Stolarka pionowa INNOVIEW
- NOWE SPOJRZENIE NA DOMOWĄ PRZESTRZEŃ

FAKRO zmienia koncepcję wnętrza. Daje możliwość przemiany tradycyjnego podziału: DOM to nie tylko to, co jest w środku, a pozostaje odrębne od tego, co na zewnątrz.

Szeroki wachlarz produktów stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW zawiera okna, drzwi tarasowe HS, markizy oraz drzwi wejściowe czy bramy garażowe. Produkty stolarki pionowej FAKRO wykonane są w jednej stylistyce, z jednakowych materiałów, w jednolitej kolorystyce i w nowoczesnym wzornictwie. Do budynków, oferujemy okna pionowe i drzwi tarasowe HS z serii INNOVIEW, markizy do okien, a także bramy garażowe oraz drzwi wejściowe serii INNOVIEW LINE. Stosując produkty FAKRO serii INNOVIEW oraz INNOVIEW LINE budynek oprócz najwyższej jakości otrzymuje oprawę, która podkreśla jego walory estetyczne. Zastosowanie stolarki od jednego producenta - FAKRO - to gwarancja pełnej synergii i komplementarność produktów, które uzupełniają się nawzajem, a razem tworzą wyjątkowe i spektakularne wrażenie.

CHARAKTERYSTYKA
Nowoczesne połączenie drewnianej ramy z alumniową okładziną, to wyznacznik nowych trendów. Stanowi to nie tylko wytrzymałą konstrukcję, ale prezentuje również wysoki poziom walorów wizualnych. Współczesny Klient wymaga aby produkt był nie tylko funkcjonalny, ale również nie zaburzał kompozycji i aranżacji przestrzeni, w której przebywamy. Produkty marki FAKRO spełniają te wymagania.

Rozwiązania stosowane w pionowych oknach FAKRO zwiększają komfort mieszkania. Dzięki nim możemy czuć się bezpiecznie bez względu na to pod jaką szerokością geograficzną mieszkamy i pracujemy. Możemy być spokojni o swoją rodzinę i najbliższych zarówno w dzień jak i w nocy.

SOFT

Klasyczny kształt zewnętrznego profilu skrzydła. Wzór spotykany w wielu rozwiązaniach. Miękka i delikatna linia profilu idealnie wpisuje się zarówno w klasyczną jak i bardziej nowoczesną architek urę. Pod względem konstrukcyjnym profil SOFT dostępny jest w największej liczbie wariantów, spośród wszystkich oferowanych systemów. Cechuje go wysoka funkcjonalność i estetyka, a jego parametry użytkowe pozwalają na wszechstronne i uniwersalne zastosowanie.

 • Grubość profilu: 68/78/92 mm
 • Materiał: Sosna, Dąb, Meranti
 • Współczynnik przenikania ciepła Uw: do 0,68 W/m2K
 • Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw: do 45 dB
 • Gwarancja: 15 lat

MODERN

Nowoczesny profil skrzydła, który zlicowany jest z profilem ramy okiennej tworząc wizualnie jedną płaszczyznę z mocno zaznaczonym pośrodku rantem. Specjalny kształt skrzydła aluminiowego, który powoduje wysunięcie szyby o 15 mm do przodu w stosunku do rozwiązań konwencjonalnych, co umożliwia zastosowanie szerszego pakietu szybowego przy mniejszym przekroju drewna. Profil MODERN to dostosowanie do nowoczesnych projektów architektonicznych oraz otwarcie się na nowy design w stolarce otworowej.

 • Grubość profilu: 68/78/92 mm
 • Materiał: Sosna, Dąb, Meranti
 • Współczynnik przenikania ciepła Uw: do 0,72 W/m2K
 • Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw: do 45 dB
 • Gwarancja: 15 lat

PURE

Forma w czystej postaci. Płaska powierzchnia aluminium tworzy prosty i bardzo nowoczesny kształt. PURE charakteryzuje się niewidocznym z zewnątrz profilem skrzydła aluminiowego, czego efektem wizualnym jest jedna rama, jak w przypadku stałego szklenia. Skrzydło ukryte za ramą wygląda na nieotwierane, a w rzeczywistości jest w pełni użytkowe. Rozwiązanie nadające budynkowi nowoczesny, minimalistyczny wygląd.

 • Grubość profilu: 68/78/92 mm
 • Materiał: Sosna, Dąb, Meranti
 • Współczynnik przenikania ciepła Uw: do 0,70 W/m2K
 • Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw: do 45 dB
 • Gwarancja: 15 lat
P.P.H.U.BUDOPLAST
GRUSZCZYN UL. KATARZYŃSKA 63
62-006 KOBYLNICA

SALON EUROCOLOR BUDOPLAST
UL. MALWOWA 129
60-175 POZNAŃ

tel. 663 208 105
tel. 693 603 060; 61 818 74 89


tel. 663 208 105
tel. 609 001 416

biuro@budoplast.com.pl
anna.ciecmierowska@budoplast.com.pl


justyna.kajca@budoplast.com.pl
poznan@eurocolor.com.pl

Poniedziałek-Piątek 9.00 - 17.00
Sobota-nieczynne


Poniedziałek-Piątek 9.00 - 17.00
Sobota-nieczynne


Copyright © BUDOPLAST okna bramy drzwi rolety 2020
Projekt i wykonanie EMKA-design.pl & TKNET